Dynamite Baits – oferta na sezon 2016

Dynamite Baits – oferta na sezon 2016

By w Lut 7, 2016 w Wędkarstwo feederowo - gruntow |

Witam wszystkich

Przez chwilę nic nie pisałem ale teraz postaram się być regularny, a zacząć chciałem od kilku słów na temat oferty na sezon 2016 od Dynamite Baits.

Oferta od Dynamite Baits

Oferta od Dynamite Baits

Już nie mogę się doczekać kiedy to zejdą lody i będę mógł posiedzieć z feederem na moich ulubionych łowiskach. Nadchodzący sezon zapowiada się ciekawie z kilku względów, po pierwsze poszerzyłem ofertę sprzętową w moim sklepie o nowe wędki, kołowrotki, akcesoria jak również o nowe przynęty i zanęty, po drugie chcę przetestować konkretne przynęty pod konkretne gatunki ryb a moje zasiadki będę starał się zapisywać a efekty pokazywać na YT.

Wracając do oferty Dynamite Baits oprócz zanęt i przynęt które już były na rynku doszło kilka nowych pozycji w szczególności to pellety i kulki proteinowe.  Nowe smaki i nowe zapachy już teraz nie dają mi spokojnie siedzieć tylko kuszą do złapania za wędkę .

 

 

Dynamite Baits w swoim wachlarzu zanętowo – przynętowym bazuje na kilku zapachach i kolorach i tak:

  • AMINO Original – w jasno brązowym kolorze,
  • GREEN BETAINA – w kolorze ciemno zielonym,
  • RED KRIL – w ceglastym kolorze.

Już w ubiegłych latach moją ulubioną pozycją był legendarny ROBIN RED. Pellet który mnie nie zawodził, w ciemno można było obstawiać że ta przynęta da efekt. W tym roku w mojej ofercie cały wachlarz Robin Reda o pelletów 4 mm do 15 mm, po kulki proteinowe i pop-up, zanęty, atraktory i dipy.

Nie chcę się więcej rozpisywać bo to temat „żywy” i ciągle można o tym mówić, ale jeszcze jedno słowo o nowym produkcie – to pellet który w opakowaniu jest w dwóch kolorach. HOOK PELLETS wstępnie nawiercany to 8 mm przynęta gotowa do użycie na włosie i dedykowana w trzech zapachach: Krill (skorupiaki), Marine (morski) i Garlic (czosnek).

Myślę, że może to być trafny wybór na feederowe zasiadki w tym sezonie – na pewno warto wypróbować, ja tak zrobię a moje obserwacje opiszę po testach.

Pozdrawiam

Łukasz Gamoński