Drennan NEW’s – produkty spożywcze

Drennan NEW’s – produkty spożywcze

By w Mar 19, 2015 w Wędkarstwo feederowo - gruntow | 1 komentarz

Witam wszystkich

 

Oferta Drennana została powiększona o produkty spożywcze dla ryb tj. kulki proteinowe, pellety i atraktory. Miesiące testów doborów smaków, kolorów proporcji czy wielkości pozwoliło Firmie Drennan przedstawić nam wędkarzom nowe mam nadzieję efektywne produkty.

Poniżej przedstawiam nowości które niebawem zagoszczą w ofercie mojego sklepu internetowego.

 

PELLET Yum Yums

Te poręczne małe miękkie granulki są dostępne w dwóch wielkościach: 4 mm i 6 mm oraz w dwóch smakach: czerwone Krab & Krill oraz brązowe Shellfish Extract.

Drennan yum-yums-4mm-nat 2 Drennan yum-yums-4mm-red 2

Pellety Yum Yums mają lekko galaretowatą konsystencję, dzięki czemu są miękkie i gąbczaste, ale na tyle wytrzymałe, aby utrzymać się na haku. Są idealne do połowów metodą spławikową z pelletem bezpośrednio na haku (mniejsze granulki 4 mm), większe nadające się również do przyponów włosowych z gumką lateksową lub zakończone PushStop-em.

Naturalny brązowy Pellet Yum Yums to mieszanka pelletów i zanęty wzbogacone o ekstrakt ze skorupiaków, aby dać im dodatkową siłę przyciągania ryby.

Czerwone Yums Yum są bardziej żywe, dobrane z dwóch sprawdzonych atraktorów Crab & kryl tworzą doskonałą konsystencję smakową idealną na karpie, karasie, liny i leszcze.

Drennan yum-yums-all-four

 

 

 

 

 

 

Yum Yum Bait Booster

Yum Yum Bait Booster to butelki zawierają fantastyczny płynny atraktor uzupełniający ofertę pelletów i kulek Drennana. Dostępny jest w dwóch smakach Krab&Krill oraz Shellfish Extract (ekstrakt ze Skorupiaków).

Drennan yum-yum-booster-nat 1 Drennan yum-yum-booster-red 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sama butelka zakończona jest dozownikiem który po przekręceniu pozwala wygodne podawanie atraktora do zanęt, palletów czy przynęt w dowolny sposób. Można go również dodać do wody którą później zalewamy pellet lub zanętę sypką. Innym sposobem jest też polanie formy Drennana przed odciśnięciem pelletu czy zanęty z koszykiem.

Yum Yum Bait Booster oparty jest na specjalnej cieczy – białka z kryla, który dobrze pobudza apetyt co doskonale działa na duże karpie.

 

Idealny na karpie, karasie, liny i leszcze.

 

Drennan yum-yum-bait-booster 4 Drennan yum-yums-range z atraktorem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Method Boilies

Method Boilies – Kulki proteinowe dobrane ze specjalnej kompozycji kolorów i smaków dostępne są w kompozycji : białe Syrop Scopex, różowe Crab & kryla, żółte Pineapple Punch i pomarańczowe Tutti Frutti a każde opakowanie zawiera kulki w wielkości 8 i 10 mm.

Drennan method-boilies-tubs3 Te kulki proteinowe są idealne do przyponów włosowych które są dostępne gotowe w ofercie Drennana lub również takie przypony można przygotować samemu. Kulki można łatwo nawiercać tak aby umożliwić założenie włosa zakończonego stoperem Pushstop.

Biały kolor kulek ma być wiodącym kolorem w tym roku, a słodki jego aromat syropu Scopex niewątpliwie powinien przyciągać karpie, liny i leszcze.

Kulki jasno różowe sprawdzone kolorystycznie w ciągu ostatnich kilku sezonów do których dodane zostały dwa potężne przyciągające smaki kraba i kryla mają stworzyć bardzo silne połączenie.

Żółte Pineapple Punch to kulki o finezyjnym smaku ponczu ananasowego. Takie połączenie smaku słodko-gorzkiego jest sprawdzonym przepisem wielkie ryby w szczególności liny

Ostatnim ale nie najmniej ważnym połączeniem koloru i smaku są kulki pomarańczowe Tutti Frutti. Kulki proteinowe z takim atraktorem działają jak magnes w szczególności na karpie.

Drennan method-boilies-loose Drennan method-boilies-tubs5

 

 

 

 

 

 

Bandit Dumbells

 

Bandit Dumbells zostały utworzone z kombinacji tych samych doskonałych kolorów i smaków jak najnowsze kulki proteinowe: białe Scopex syrop, różowe Crab & kryl, żółte Ananas i pomarańczowe Tutti Frutti.

Drennan bandit-dumbells

Drennan przygotował w opakowaniach mieszaninę palletu hakowego w rozmiarach 8 i 10 mm. Wszystkie cztery smaki są również dostępne w mniejszym rozmiarze 6 mm które noszą nazwę Bandit F1 Dumbells które są idealne do łowienia na delikatniejsze zestawy mniejsze karpie, liny czy leszcze. Pellety Bandit Dumbells można stosować w zestawach Waggler lub w zestawie z podajnikami najlepiej na przyponie włosowym. Ze względu że pellety są miększe od kulek, lepszym sposobem do mocowanie na przyponie włosowym jest użycie lateksowych gumek które są w różnych rozmiarach. Gotowe przypony z gumkami lateksowym są w ofercie Drennana z których można skorzystać lub można taki przypon samemu wykonać (prezentowałem filmik jak przygotować przypony włosowe).

Drennan dumbells-loose1 Drennan F1-dumbells-x4

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Łukasz Gamoński